Home pageCareerOffer

Career - Offer

Export Manager - Biotechnology (ID: 1-14-101315/DP)

Type of job: full-time

Požadavky:

- VŠ (ekonomie, molekulární biologie, biochemie nebo příbuzný obor nutností)
- aktivní znalost AJ podmínkou
- aktivní znalost dalšího jazyka výhodou
- obchodní talent
- zkušenosti s mezinárodním obchodem, zejména s exportem, podmínkou
- zkušenosti s mezinárodním obchodem v islámských zemích výhodou
- zkušenosti v oblasti molekulární biologie, biochemie, farmacie či chemie výhodou
- ochota učit se nové věci
- výborné komunikační a prezentační schopnosti, příjemné vystupování
- flexibilita, ochota cestovat a ŘP sk. B
- samostatnost, zodpovědnost,
spolehlivost, pracovitost

Nabídka:

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).

Pracovní náplň:

Významná výzkumná a výrobní společnost se sídlem v Praze přijme Exportního manažera.

Jeho úkolem bude vybudovat obchodní síť v zemích střední a jižní Evropy i Blízkého východu.

Náplň práce:
- jednání se zahraničními klienty
- samostatná obchodně-projektová práce na mezinárodní úrovni
- plánování a organizování

Plat:

Plat: dohodou

Contact:
Michaela Madová

michaela.madova@grafton.cz

WWW:

Telephone:
+420 242 456 400

Updated: 17.10.2011

CEBIO

  • CEBIO
  • BC AV CR
  • Budvar
  • CAVD
  • CZBA
  • Eco Tend
  • Envisan Gem
  • Gentrend
  • JAIP
  • Jihočeská univerzita
  • Madeta
  • Forestina
  • ALIDEA

TOPlist